ESKİŞEHİR TEMİZLİK 0536 604 64 01 - 0 542 260 86 02
Eskişehir İnşaat Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik İşleri
Eskişehir merdiven temizliği
Eskişehir ev temizliği
Eskişehir okul temizliği
Eskişehir insan kaynakları
Eskişehir eleman teymini

Vatan Cad.No-70
www.eskisehirinsaattemizligi.com
0222-240 25 26 - 0536 604 64 01 - 0 542 260 86 02

Türksat- İSBUBÜ Arasında İşbirliği Protokolü

5.8.2022 

Türksat ile Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) arasında mesleki eğitimi kapsayan işbirliği protokolü; Genel Müdürümüz Hasan Hüseyin Ertok ve Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler tarafından imzalandı.

Protokol kapsamında Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bünyesindeki önlisans/lisans programlarına kayıtlı öğrenciler, bir dönemlik işyeri eğitimi uygulamalarını Türksat’ta gerçekleştirebilecek. Bu kapsamda da üniversite tarafından yazılı bilgi verilmesi halinde ISUBÜ öğrencileri için kontenjan ayrılacak. ISUBÜ işyeri eğitimi portalına üniversite tarafından verilen bilgilere göre Türksat birimleri tarafından işyeri eğitimine uygun öğrenciler seçilecek.

Protokol kapsamında seçilen öğrenciler, İşyeri Eğitimi kapsamında kabul edildikleri birimlerde, geçerli çalışma şartlarına ve kurallarına uyarak, günde 8 saat ve tüm mesleki etkinliklere bizzat katılarak bir yarıyıl çalışacaklar.

Türksat Gölbaşı Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen imza töreninin ardından Türksat Genel Müdürü Ertok, ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. Diler’e “Ali Kuşçu’nun Rüyası” isimli minyatür tablo hediye etti.

 

Gönderen: journal
283 defa okundu 
 


Ekonomi
“NETWORKİNG ETKİNLİĞİ”NİN KONUĞU ERDAL UZUNOĞLU OLDU
TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ’NDE ANLAŞMA SONUNDA SAĞLANDI
7 AYDA 96 MİLYONDAN FAZLA YOLCU HAVAYOLUNU TERCİH ETTİ
İŞTE TÜRKİYE’YE DEĞER KATANLAR
Giyim Türkiye’ye yeni ihracat kapıları açarak sınıf atlatabilir